MĚŘENÍ GEOPATOGENNÍCH ZÓN

Realizace

Měření geopatogenních zón provádím pomocí virgulí, kdy v první fázi naleznu geopatogenní zónu, poté identifikuji kudy zóna proudí a následně určím hodnotu škodlivosti od 1-10 kdy 10 je nejhorší. Po měření Vám poskytnu nákresy ve formátu PDF, jak zóny prochází Vaší domácností, abyste i v budoucnu měli možnost své bydlení podle těchto nákresů uzpůsobovat. Proměření pozemků z důvodu chystané výstavby je taktéž možné, nicméně to už si vyžaduje individuální jednání. Je však důležité vědět, že zeměkoule se neustále točí a litosférické desky jsou v neustálém pohybu. Časem tedy může dojít i k posunu těchto zón.

 

Odrušení / odstínění geopatogenních zón

Geopatogenní zóny se přímo zrušit nedají a proto pokud prostory v bytě/domě neumožňují vyhnout se geopatogenním zónám přesunem nábytku, přichází na řadu odrušovače, jejichž funkčnost se dá v praxi velmi snadno ověřit. Existují dva způsoby odrušení/odstínění geopatogenních zón a to sice odklonit směr jejich působení (po určité vzdálenosti se opět vrátí do své původní trajektorie a pokračují dále do vesmíru), nebo upravit jejich frekvenci na takovou míru, která lidskému organismu neškodí.

Ze zkušenosti vím, že odrušovačů je celá řada, ale ne vždy se jedná o kvalitní a opravdu funkční produkty. Proto je důležité si vybírat takové odrušovače, které mají za sebou už ověřenou a letitou praxi u klientů. Z vlastní praxe jsem u klientů pochytil i touhu si takový odrušovač pořídit. Nicméně většina zařízení je finančně velmi nákladná. Toto téma bych s Vámi probral až na základě výsledků měření .

Více informací k lokalitám, kde měřím a k aktuálním cenám za měření naleznete v sekci Ceník a kontakt

Pro objednání měření mne můžete kontaktovat na tomto formuláři:

sledujte GeoZdraví na Facebooku
Share This